Predaj kávy široká nabídka kávy z celého světa

Pickwick

Bohatá história čajov Pickwick sa datuje od roku 1753 spolu s firmou Douwe Egberts. V tomto roku Egbert Douwes a jeho žena Akke Thijsses otvorili svoj koloniál v mestečku Joure v Holandsku, čím položili základy dnešnej spoločnosti Douwe Egberts. Egbert a Akke videli svoje poslanie v predaji výrobkov, ktoré "zvyšujú pôžitky každodenného života".

Až do prvej svetovej vojny predávali široký sortiment tovaru. Hlavnými výrobky bola káva, tabak a čaj, vedľa cukroviniek, cukru, ryže, cestovín, čakanky, škorica, šafránu, octu, čokolády a sušeného ovocia.

V roku 1937 získal Pickwick svoje súčasné meno. V snahe nájsť viac "anglicky-znejúce" meno pre čaj Douwe Egberts, žena vtedajšieho riaditeľa prišla s najlepším návrhom. Jej obľúbeným spisovateľom bol Angličan Charles Dickens, a tak navrhla Pickwick podľa diela "Kronika Pickwickovho klubu".

 Čo by značka spoločnosti Jacobs Douwe Egberts sú čaje Pickwick aktívne predávané v šiestich krajinách, ktorými sú Holandsko, Česká republika, Slovenská republika, Maďarsko, Dánsko a Belgicko. Jedna vec sa však nezmenila: stála kvalita čajov Pickwick.

 Radenie
 Filtrovať výrobca
 Výrobková řada
{{voRangeSlider.name}}
AKCE
NOVINKA
NOVINKA
{{item.nazev}}{{item.nazev}}

Katalogové číslo:
Záruka:

Dostupnosť:
Dostupnosť: Vypredané

Vaše cena:

shopping cart
shopping cart
shopping cart
AKCE
NOVINKA
NOVINKA
Dostupnosť:
Dostupnosť: Vypredané

shopping cart
shopping cart
shopping cart
shopping cart