Predaj kávy široká nabídka kávy z celého světa

Faema

Najvýznamnejšia výrobca kávovaarů na svete - FAEMA: V roku 1945 Carlo Ernesto Valente otvára továreň na výrobu kávovarov v Miláne: "Factory Electro Mechanical and Associated Equipment" ( "Fabbrica Apparecchiature Elettra Meccaniche e Affini" - FAEMA).
Po vojne, počas rokov veľkého ekonomického rozmachu a prvého dobývanie vesmíru, Faema uvádza na trh stroje s názvami inšpirovanými kozmom. V roku 1961 spoločnosť Faema uviedla na trh E61, prvý stroj, ktorý používal volumetrické čerpadlo na vytláčanie vody na kávový koláč pod tlakom 9 atmosfér, ktoré bolo potrebné na výrobu espresso, proces nahrádzajúci použitia páky.
V krátkej dobe má spoločnosť vedúcu úlohu ako na talianskom trhu, tak na latinských trhoch všeobecne. Veľká časť takéhoto úspechu je spôsobená mimoriadnym obchodným postojom, ktorý viedol firmu k tomu, aby odvážne - spôsobom a subjektom - investovala do predaja a reklamy.
Stále viac strojov novej generácie, tradičných i superautomatických, je navrhnuté tak, aby uľahčovalo bežnú a mimoriadnu údržbu.
Chceme vybaviť baristu po celom svete radom strojov, ktoré je ohromí a pomáhajú im. Pretože chceme dôrazne a jasne vysvetliť myšlienku, že podporujeme milovníkov kávy, a veríme, že tí, ktorí pracujú s vášňou a odhodlaním, si zaslúži všetko naše úsilie.

 Radenie
 Filtrovať výrobca
 Výrobková řada
{{voRangeSlider.name}}
AKCE
NOVINKA
NOVINKA
{{item.nazev}}{{item.nazev}}

Katalogové číslo:
Záruka:

Dostupnosť:
Dostupnosť: Vypredané

Vaše cena:

shopping cart
shopping cart
shopping cart
AKCE
NOVINKA
NOVINKA
Dostupnosť:
Dostupnosť: Vypredané

shopping cart
shopping cart
shopping cart
shopping cart