Predaj kávy široká nabídka kávy z celého světa

Lucaffé

Spoločnosť Lucaffé začínala ako malá pražiareň kávy, ktorá za menej ako 14 rokov zvýšila produkciu tak, že čo jej na začiatku trvalo rok, to zvládne počas štrnástich dní. Ponúka širokú škálu produktov, ktorých kvalita je porovnateľná s kávou z malých praženie.
Talianska pražiareň kávy Giana Lucy Venturelliho bola založená v roku 1996 na brehu jazera Lago di Garda. Jej majiteľ bol nadšenec a nechýbali mu manažérske schopnosti, takže sa rýchlo rozrástla. Spoločnosť začínala v závode v Roncadelle, kde okrem prístrojov na mletie a praženie kávy mala takisto aj veľmi inovatívne baliace zariadenia, vďaka čomu neskôr prerazila.
Spoločnosť ďalej expandovala v roku 2004, kedy sa presídlila do nového sídla v meste Carpenedolo (oblasť Brescia). Mala tak blízko k svojmu dodávateľovi kávovarov La Piccola, už vlastnil opäť Gian Luca Venturelli. Spolupráca medzi oboma spoločnosťami, ktorá si vzala to najlepšie z tradičnej výroby kávy a z konštrukcie kávovarov espresa, mala za následok produkciu výrobkov vynikajúcej kvality na oboch frontoch.
V roku 2010 potom došlo k ďalšiemu rozšíreniu spoločnosti a otvorenie novej výrobnej haly.

 Radenie
 Filtrovať výrobca
 Výrobková řada
{{voRangeSlider.name}}
AKCE
NOVINKA
NOVINKA
{{item.nazev}}{{item.nazev}}

Katalogové číslo:
Záruka:

Dostupnosť:
Dostupnosť: Vypredané

Vaše cena:

shopping cart
shopping cart
shopping cart
AKCE
NOVINKA
NOVINKA
Dostupnosť:
Dostupnosť: Vypredané

shopping cart
shopping cart
shopping cart
shopping cart