Predaj kávy široká nabídka kávy z celého světa

Mahlkӧnig

Značka Mahlkönig je v oblasti mletie kávy synonymom pre vysokú kvalitu, inováciu a konkurencieschopnosť. Od svojho založenia v roku 1928 sa spoločnosť neustále adaptuje na meniace sa požiadavky trhu tým, že ponúka osvedčené, užívateľsky prívetivé a prepracované výrobky a služby klientom.
Spoločnosť Mahlkönig hrá prím vo svete vývoja, výroby a distribúcie profesionálnych, technicky prepracovaných mlynčekov na kávu, mlecích nožov a systémov dávkovanie kávy. Toho bolo možné docieliť len prostredníctvom intenzívnej spoluprácou so zákazníkmi, kávovými asociáciami, motivovaným a dôkladne preškoleným personálom a neustálymi investíciami do neustále efektívnejšie a kvalitnejšie výroby.
Vďaka starostlivo vybraným a kvalifikovaným partnerom zo všetkých piatich kontinentov spoločnosť Mahlkönig svojim zákazníkom garantuje profesionálne služby spojené s predajom i popredajným servisom. To je jediný spôsob, ako je možné splniť aj tým najnáročnejším požiadavkám dnešného trhu.
Mahlkönig nadväzuje na tradíciu "Made in Switzerland" v každom aspekte svojej firemnej filozofie, čo sa týka ako výbere materiálov, tak i výrobných postupov a konečných výrobkov, pričom berie do úvahy aj životné prostredie a dobro svojich zamestnancov i zákazníkov.
Mahlkönig - švajčiarska precíznosť do posledného detailu.
V decembri roku 2007 došlo ku konsolidácii spoločností Ditting a Mahlkönig. Obe firmy, známe svojimi odbornými znalosťami a výrobou vysoko kvalitných mlynčekov, sa dohodli na svojom zlúčení pod záštitou švajčiarskej spoločnosti Hemro AG.

 Radenie
 Filtrovať výrobca
 Výrobková řada
{{voRangeSlider.name}}
AKCE
NOVINKA
NOVINKA
{{item.nazev}}{{item.nazev}}

Katalogové číslo:
Záruka:

Dostupnosť:
Dostupnosť: Vypredané

Vaše cena:

shopping cart
shopping cart
shopping cart
AKCE
NOVINKA
NOVINKA
Dostupnosť:
Dostupnosť: Vypredané

shopping cart
shopping cart
shopping cart
shopping cart